Порядок оскарження рішення МСЕК

Порядок оскарження рішення МСЕК

У разі незгоди з рішенням міжрайонної МСЕК хворий, або особа з інвалідністю має право подати протягом місяця після одержання висновку комісії письмову заяву до комісії, в якій він проходив огляд чи до обласної МСЕК. Комісія, що проводила огляд надсилає у триденний термін після надходження відповідного запиту всі наявні документи на розгляд обласної МСЕК, яка протягом місяця з дня подання зазначених документів проводить повторний огляд заявника і приймає відповідне рішення.

В разі незгоди з рішенням обласної МСЕК та в особливо складних випадках, за згодою хворого, обласна МСЕК, може направляти осіб, що звертаються для встановлення інвалідності, для проведення медико-соціального експертного обстеження до клініки Українського державного науково-дослідного інституту медико-соціальних проблем інвалідності (м. Дніпро) та Науково-дослідного інституту реабілітації інвалідів (м. Вінниця)., путівку куди можна отримати в Львівському обласному Центрі МСЕ за адресою: м. Львів, вул. Руська,20, каб. № 13, тел. 235-76-62. Після обстеження зазначені науково-дослідні установи складають консультативні висновки, які для комісії мають рекомендаційний характер. Після отримання висновку НДІ обласна МСЕК винесе рішення згідно з чинним законодавством, про що буде повідомлено додатково.

Рішення обласної МСЕК може бути оскаржене до Центральної медико-соціальної експертної комісії м. Київ.

Рішення комісії може бути оскаржене до суду в установленому законодавством порядку.

Регламентується пунктами 23-24 Положення «Про порядок, умови та критерії встановлення інвалідності», затвердженого Постановою КМУ № 1317 від 03.12.2009 р.

электродвигатель купить электродвигатель асинхронный трехфазный трехфазный асинхронный электродвигатель двигатель асинхронный трехфазный асинхронный трехфазный двигатель електроенергія Львів купити електричну енергію постачання електричної енергії незалежні постачальники електропостачання львів AdBlue міжкімнатні двері вхідні двері гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів пластикові вікна пластикові вікна ламінат ціна міжкімнатні двері ковролін львів паркетна дошка відкатні ворота сейфи Львів электродвигатель купить