Показники діяльності

Інвалідність є одним із найважливіших показників здоров’я і соціального захисту населення. Рівень інвалідності в кожній державі визначається політичними, економічними і соціальними факторами. Існує чітка залежність: чим нижче якість життя населення, тим вищий рівень інвалідності. Зростання кількості осіб з інвалідністю в Україні відбувається на фоні скорочення чисельності населення та його старіння. В Україні налічується близько 3 млн. осіб з інвалідністю і 12 млн. пенсіонерів та хворих з хронічним перебігом захворювання.

У зв’язку з цим організація реабілітаційного процесу та забезпечення умов ефективного і раннього повернення хворих та осіб з інвалідністю до повноцінного життя, досягнення якості життя є найважливішою медико-соціальною проблемою сучасного суспільства.

электродвигатель купить электродвигатель асинхронный трехфазный трехфазный асинхронный электродвигатель двигатель асинхронный трехфазный асинхронный трехфазный двигатель електроенергія Львів купити електричну енергію постачання електричної енергії незалежні постачальники електропостачання львів AdBlue міжкімнатні двері вхідні двері гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів пластикові вікна пластикові вікна ламінат ціна міжкімнатні двері ковролін львів паркетна дошка відкатні ворота сейфи Львів электродвигатель купить